O nás

Kto sme?

logo-silverSpoločnosť Nubium vznikla začiatkom roku 1993. Naša spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje sieť 3 722 billboardov a 111 bigboardových plôch na území Slovenskej republiky. Sieť nosičov je stavaná s dôrazom na kvalitu umiestnenia. Prínos pre klientov vidíme hlavne v možnosti odkomunikovať svoje produkty a služby na kvalitných plochách na zaujímavých miestach a s profesionálnym servisom.

Naša filozofia

  •  Viditeľný posun vpred.
  • Dávame priestor vyniknúť iným.

S našou spoločnosťou sa spájajú dva výroky, ktoré dokonale odzrkadlujú našu filozofiu. “Viditeľný posun vpred” charakterizuje našu firmu zvnútra a smerom k našim zákazníkom komunikujeme: “Dávame priestor vyniknúť iným.”
Každý jeden klient je pre nás dôležitý a snažíme sa mu poskytnúť služby takého rozsahu a kvality, aby naša spolupráca bola dlhodobá. Máme klientov, s ktorými spolupracujeme vyše 20 rokov.

Asociácia vonkajšej reklamy

Asociáciu vonkajšej reklamy sme spoluzakladali v roku 1994. V tom minulom sme oslávili už 20 rokov existencie tejto stavovskej organizácie. AVR vznikla ako reakcia na pretrvávajúce obštrukcie a porušovanie zákonnosti zo strany úradov. Cieľom AVR bolo pri vzniku a je dodnes ochrana zákonného rámca a rozvoja legislatívy v oblasti vonkajšej reklamy. Dodnes sme hrdí, že sme sa stali zakladajúcim členom tejto organizácie, ktorá dnes hrá dôležitú úlohu pri formovaní legislatívneho rámca nášho podnikania.

Naši klienti